Vali Kolat, Çelebi ilçesini ziyaret etti

Vali Kolat, Çelebi ilçesini ziyaret etti
Vali Kolat, Çelebi ilçesini ziyaret etti
KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Çelebi ilçesi ve köylerinde incelemelerde bulundu.Kolat, ilk olarak ilçeye yeni atanan Kaymakam Ayhan...

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Çelebi ilçesi ve köylerinde incelemelerde bulundu.

Kolat, ilk olarak ilçeye yeni atanan Kaymakam Ayhan Atabey'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İlçede inşaatı tamamlanan ticaret merkezi binası, süt fabrikası, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliği'ni gezerek çalışmalar hakkında bilgi alan Kolat, işçilerle sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Kolat, daha sonra, ilçeye bağlı, İğdebeli, Kepirli ve Karaağıl köylerinde vatandaşların sorunlarını dinledi.

Ziyaretten sonra, gazetecilere açıklamalarda bulunan Kolat, 2015 yılı içerisinde Kırıkkale genelinde çok fazla yağmurun yağdığını ve hizmetlerde biraz aksamaların yaşandığını söyledi.

Köylerin daha yaşanabilir bir yer olması için hizmetleri aksatmamaya gayret ettiklerini vurgulayan Kolat, "Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Valilik olarak, köylülerimizin her türlü sorunlarında yanlarında olmaya çalışıyoruz. Köylerde çok fazla genç nüfusumuz yok. O yüzden tarım sektörü açısından biraz sıkıntılar yaşanıyor. Bizler köylülerimizin yetiştirdikleri ürünleri pazarlayabilecek ve bu ürünlerden kar elde edebilecek alanları sağlamaya çalışıyoruz" dedi. 


  ETİKETLER:

  Kaymakam

  ,

  Sohbet

  ,

  Tarım

  ,

  ilçe

  ,

  jandarma

  ,

  kar

  ,

  genç

  ,

  emniyet

  ,

  2015