1 Kasım Genel Seçimi

1 Kasım Genel Seçimi
1 Kasım Genel Seçimi
- AK Parti Kırklareli milletvekili adayı Minsolmaz: "Milletimiz yine kendi kaderlerine ve çocuklarının geleceğine sahip çıktı"

KIRKLARELİ (AA) - AK Parti Kırklareli milletvekili adayı Selahattin Minsolmaz, "Milletimiz yine kendi kaderlerine ve çocuklarının geleceğine sahip çıktı" dedi.

Minsolmaz, partisince düzenlenen "İktidar Yürüyüşü" etkinliğinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, AK Parti'nin yeniden tek başına iktidar olmasının heyecanı ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Milletin sağ duyusuna inandıklarını ve inançlarının boşa çıkmadığını belirten Minsolmaz, Türkiye'de her şeyin daha güzel olacağını dile getirdi.

İstikrarın, huzurun, büyümenin, kalkınmanın ve adaletin teminatı olan AK Parti'nin milletin partisi olduğunu ifade eden Minsolmaz, şunları kaydetti:

"Partimiz 7 Haziran seçimlerinin ardından yeniden tek başına iktidara geldi. Türkiye artık 2023 vizyonunu karşılayacak. Milletimiz bu seçime önem verdi. Biz de bu tabloyu bekliyorduk. 7 Haziran'dan bu yana koalisyon dönemlerini gördük. Gittiğimiz her yerde vatandaşımız bunun farkında olduğunu söylüyordu. Milletimizin sağ duyusuna güvendiğimizi AK Parti'nin de milletten başka hiçbir güce dayanmadığını ve Türkiye'de herhangi bir şekilde siyasetin tıkanma noktasına girdiğinde yine bunu milletin aşacağını söyledik. Milletimiz yine kendi kaderine ve çocuklarının geleceğine sahip çıktı. Biz milletin kararına saygılıyız. Ekonomik ve siyasi koşulların çok yakında normale döneceğini göreceğiz. Partimizin çalışmalarının meyvelerini şimdi aldık."

Minsolmaz, daha sonra partililerle davul - zurna eşliğinde şehir turu attı.