24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım Öğretmenler Günü
KIRKLARELİ (AA) - AK Parti Kırklareli il teşkilatı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okulları ziyaret ederek öğretmenlere karanfil verdi.İl...

KIRKLARELİ (AA) - AK Parti Kırklareli il teşkilatı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okulları ziyaret ederek öğretmenlere karanfil verdi.

İl Başkanı Alper Çiler ve Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden ile parti üyeleri Kırklareli İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.

Öğretmenler ile görüşen Çiler ve Yolgiden, öğretmenlere karanfil vererek, öğretmenler gününü kutladı.

Çiler, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, öğretmenlerin kutsal bir görevi yerine getirdiğini belirtti.

Parti olarak 7 grup halinde okulları ziyaret ettiklerini ifade eden Çiler, 27 okulda yaklaşık bin 200 öğretmene ulaştıklarını söyledi.

Gelecek nesillerin yetişmesinde, öğrencilerin geleceğinin belirlenmesinde öğretmenlerin büyük rol oynadığını aktaran Çiler, ''Öğretmenlerimiz sayesinde buralardayız. 27 okuldaki yaklaşık bin 200 öğretmenimizi ziyaret ederek karanfil verdik. Öğretmenlik çok kutsal bir meslektir. Bu mesleği yerine getiren öğretmenlerimiz yolumuzu aydınlatan, doğru yolu gösteren en büyük destekçilerimizdir. Tüm öğretmenlerimizin öğretmen gününü kutluyoruz" diye konuştu.