Babaeski MYO'da akademik yılı açılış töreni

Babaeski MYO'da akademik yılı açılış töreni
Babaeski MYO'da akademik yılı açılış töreni
KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) 2015-2016 akademik yılı açılışı düzenlenen törenle...

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) 2015-2016 akademik yılı açılışı düzenlenen törenle yapıldı. 

Okulun Konferans salonunda düzenlenen törene, Okul  Müdürü Muhammet Atalay, öğretim üyesi ve görevlileri ile öğrenciler katıldı.

Atalay, törende yaptığı konuşmada, yeni akademik yılında Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda bin 674 öğrencinin eğitim göreceğini söyledi.

Kırklareli Üniversitesi'nin her geçen gün büyüyerek geliştiğini ifade eden Atalay, üniversite bünyesindeki okullarda fiziki yapısı, teknolojik imkanları ve öğretim kalitesi ile öğrencilere en iyi şekilde hizmet verildiğini belirtti.

Meslek Yüksekokulu olarak yeni akademik yılında Bankacılık ve Sigortacılık, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Dış Ticaret, İşletme Yönetimi, Yerel Yönetimler, Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümlerinde öğrencilerin eğitim göreceğini anlatan Atalay, 2015-2016 akademik yılının hayırlı olması ve öğrencilere başarı sağlaması temennisinde bulundu.


  ETİKETLER:

  Konferans

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  hizmet

  ,

  2015