Babaeski'de camilere "Ramazan" temizliği

Babaeski'de camilere "Ramazan" temizliği
Babaeski'de camilere "Ramazan" temizliği
KIRKLARELİ (AA) - Babaeski Belediyesi'nce Ramazan ayı öncesinde ilçedeki cami ve mescitlerde temizlik yapıldı.Belediye ekipleri, camilerdeki halıları...

KIRKLARELİ (AA) - Babaeski Belediyesi'nce  Ramazan ayı öncesinde ilçedeki cami ve mescitlerde temizlik yapıldı.

Belediye  ekipleri, camilerdeki halıları yıkayıp, camları sildi. Şadırvan, cami duvarları ve tuvaletler de dezenfekte çalışmasında bulundu.

Belediye Başkanı Abdullah Hacı, yaptığı yazılı açıklamada, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde cami temizlikleri için ayrı bir ekip oluşturduğunu bildirdi.

İlçedeki camilerde temizlik, dezenfekte, bakım ve onarım çalışmalarının tamamlandığını kaydeden Hacı, ''Belediyemiz sınırları içinde bulunan 6 caminin temizlik, dezenfekte, bakım ve onarım çalışmalarını tamamladık. Çalışmalarımız sadece ramazan ayı ile sınırlı kalmayacak. Camilerimizin ihtiyaçlarını gidermek, vatandaşlarımızın daha temiz ortamlarda huzur içinde  ibadetlerini gerçekleştirmeleri ilçe müftülüğü ve cami görevlileri ile sürekli irtibat halinde olacağız. Ramazan Ayı'nın vatandaşlarımıza, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum."


  ETİKETLER:

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  Cami

  ,

  ilçe