Babaeskispor, 3 puana odaklandı

Babaeskispor, 3 puana odaklandı
Babaeskispor, 3 puana odaklandı
KIRKLARELİ (AA) - Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Babaeskispor, Tekirdağspor karşılaşması hazırlıklarını tamamladı.Babaeskispor Antrenörü Günay...

KIRKLARELİ (AA) - Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Babaeskispor, Tekirdağspor karşılaşması hazırlıklarını tamamladı.

Babaeskispor Antrenörü Günay Benice, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tekirdağspor karşılaşmasından 3 puan kazanmak istediklerini söyledi.

Zorlu bir deplasmanda 3 puan kazanmak için mücadele edeceklerini ifade eden Benice, Tekirdağspor'un güçlü bir takım olduğunu belirtti.

Tekirdağspor karşılaşmasına en iyi şekilde hazırlandıklarını anlatan Benice, "Tekirdağspor karşılaşması hazırlıklarımızı tamamladık. Rakibimizin ligde bulunduğu konum ya da şampiyonluğa oynaması bizi çok fazla etkilemiyor. Biz kendi durumumuza bakıyor ve 3 puan parolası ile sahaya çıkacağız. Zorlu bir deplasmanda mücadele edeceğiz. Gideceğiz oynayacağız, puan ve puanları alıp döneceğiz. Takım olarak çok iyi bir hava yakaladık. Erokspor karşılaşmasından aldığımız galibiyet takımın moralini düzeltti. İyi bir performans sergileyerek sahadan galip ayrılmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Benice, Babaeskispor'un ligi hak ettiği yerde tamamlayacağını kaydetti.


  ETİKETLER:

  Galibiyet

  ,

  Hava

  ,

  Sahadan

  ,

  Lig