CHP Yalova Milletvekili İnce:

CHP Yalova Milletvekili İnce:
CHP Yalova Milletvekili İnce:
- "Türkiye CHP iktidarı ile içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacak"

KIRKLARELİ (AA) - CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, " Türkiye CHP iktidarı ile içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacak" dedi.

CHP Kırklareli seçim bürosunu ziyaret eden İnce, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin iyi yönetilemediğini ileri sürdü.

Ekonominin kötü, gençlerin işsiz, öğretmenlerin atanamadığını iddia eden İnce, Türkiye'nin zor bir süreçte olduğunu savundu.

Türkiye'nin CHP iktidarına ihtiyacının olduğunu ifade eden İnce, "Türkiye CHP iktidarı ile içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacak.  Ankara 'nın göbeğinde bombalar patlıyor. Gencecik çocuklar ölüyor. Malatya'da çocukları ölen aileleri ziyaret ettik. İçler acısı bir durum var. Bu ülkenin Başbakanı açıklama yaparak, canlı bomba eyleme geçmeden bir şey yapamıyoruz diyor. Makul şüphe sadece muhalifler için mi geçerlidir. Bunlar o kadar cahil ki canlı bombanın patladıktan sonra hala canlı kalacağını düşünüyorlar. Gezi eylemlerinde duran adamı tutuklamışlardı. Duran adamı tutukladılar, patlayan adamı tutuklayamadılar." şeklinde konuştu.

Ziyarete, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ile milletvekili adayları da katıldı.