Eczacılık Haftası

Eczacılık Haftası
Eczacılık Haftası
KIRKLARELİ (AA) - Babaeski Belediyesi'nce, Eczacılık Haftası dolayısıyla eczacılara gül dağıtıldı.Belediye Başkanı Abdullah Hacı, yaptığı yazılı...

KIRKLARELİ (AA) - Babaeski Belediyesi'nce, Eczacılık Haftası dolayısıyla eczacılara gül dağıtıldı.

Belediye Başkanı Abdullah Hacı, yaptığı yazılı açıklamada, eczacıları hiçbir zaman unutmadıklarını bildirdi

Eczacılığın, son yıllarda yenilenen ve ilerleyen sağlık sektörünün temel taşlarından biri olduğunu belirten Hacı, Türk sağlık sisteminin en önemli halkalarından biri olan eczacılığın, ülkenin her köşesinde, insanların sağlığı için verdikleri  hizmet  ile her türlü övgüyü hak ettiğini ifade etti.

Hacı, açıklamasında şunlara yer verdi:

"İnsanları sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşatmak için ömürlerini adamış sağlık personeli, zor ve zahmetli bir görevi yerine getirmektedirler. Sağlık çalışanları bu yolda gece gündüz, yeri geldiğinde 24 saat çalışıp, bütün zorluklara rağmen özveriyle hizmet etmektedirler. Sadece yılda bir gün onları hatırlamak ve teşekkür etmek elbette hiçbir zaman yeterli olmayacaktır. Ömürlerini insanlara hizmet etmeye adamış, her türlü zorluklara rağmen özveriyle çalışan ve kendini yetiştiren sağlık çalışanlarımıza sadece yılda bir gün değil her zaman destek olmalıyız."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Gece

  ,

  zaman

  ,

  hizmet