Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Kırklareli Milletvekili Gürşan: - "AK Parti olarak çok güçlü bir şekilde meclise girmemiz lazım ki, sivil, demokratik ve halkımızın istediği bir Anayasa hazırlayarak, Türkiye'nin önünü açmalıyız"

KIRKLARELİ (AA) - AK Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, " AK Parti olarak çok güçlü bir şekilde meclise girmemiz lazım ki, sivil, demokratik ve halkımızın istediği bir Anayasa hazırlayarak,  Türkiye 'nin önünü açmalıyız" dedi.

Gürşan, bir düğün salonunda düzenlenen AK Parti Mahalle-Köy Başkanları Eğitim Toplantısı'nda  AK Parti'nin milletin partisi olduğunu söyledi.

Türkiye'nin AK Parti iktidarı ile güçlenerek büyüdüğünü belirten Gürşan, hiç bir hükumetin AK Parti kadar bu ülkeye yatırım yapmadığını ve ülkeye bu kadar güçlendiremediğini savundu.

Seçimlerde Kırklareli'nden en az iki milletvekilini Ankara 'ya göndereceklerine inandıklarını dile getiren Gürşan, "Dünyanın çeşitli  ülkelerine gittik. Eski Türkiye, yeni Türkiye farkını oralarda net bir biçimde gördük. Hangi ülkeye giderseniz gidin Türkiye denilince herkes saygıyla yaklaşıyor. Gümrüklerden hiç bir sıkıntı yaşamadan, gururla geçiyoruz. Bu gururu her yerde anlatmamız ve yaşatmamız lazım. 

Bu seçimde Orta Anadolu da Karadeniz deki gibi Kırklareli'nde yüzde 40'ları yakalayarak meclise en az iki milletvekili gönderelim. Kırklareli'ne iki milletvekili ile daha fazla hizmet edelim. Gece gündüz demeden çalışalım. Biz bu millete efendilik yapmaya gelmedik. Biz bu millete hizmetkarlık yapmaya geldik. Ak Parti yi başka partilerle karıştırmayın. AK Parti medeniyet inşa eden bir parti. AK Parti olarak çok güçlü bir şekilde meclise girmemiz lazım ki, sivil, demokratik ve halkımızın istediği bir Anayasa hazırlayarak, Türkiye'nin önünü açmalıyız. Bunun için en az 330 milletvekili lazım. Bu ülkeyi bu milleti seven, güçlü bir Türkiye için çalışmamız lazım" şeklinde konuştu.