Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KIRKLARELİ (AA)  - CHP Kırklareli Milletvekili aday adayı Özgür Kaya, seçim çalışmalarını sürdürüyor.Kaya, bir düğün salonunda partilileriyle bir...

KIRKLARELİ (AA)  - CHP Kırklareli Milletvekili aday adayı Özgür Kaya, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Kaya, bir düğün salonunda partilileriyle bir araya gelerek, 29 Mart Pazar günü yapılacak olan ön seçimde kendisine destek istedi.

Kırklareli'nden üç milletvekili çıkartmayı hedeflediklerini ifade eden Kaya, adaylık sürecinde yapılacak sıralamanın da belirlenen hedefi büyük oranda etkileyeceğini belirtti.

Ön seçimde partililere büyük görevler düştüğünü vurgulayan Kaya, şöyle devam etti:

 "Ön seçim partimiz, ülkemiz ve ilimiz açısından son derece önemli. Ön seçimde partimiz üyeleri aday adayları arasından üç kişiye oy verecek ve ilk üçte görmek istediği adayları belirleyecek. Genel merkezimiz tarafından bu sonuçlar değerlendirilerek adaylar belirlenecek. Partililerimize olan inancımız ve güvencimiz tamdır. Partililerimizin en doğru üç adayı belirleyeceklerini inanıyoruz."

CHP'nin eşitliğin, özgürlüğün ve adaletin teminatı olduğunu savunan Kaya, milletvekili seçimlerinde büyük başarılar elde ederek CHP'yi iktidara taşımak istediklerini kaydetti.