Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KIRKLARELİ (AA) - MHP Kırklareli Milletvekili adayı Derya Bulut, Demirköy ilçesinde esnafı ziyaret etti.Bulut, Cumhuriyet Meydanı'nda ki esnafı...

KIRKLARELİ (AA) - MHP Kırklareli Milletvekili adayı Derya Bulut, Demirköy ilçesinde esnafı ziyaret etti.

Bulut, Cumhuriyet Meydanı'nda ki esnafı ziyaret ederek, seçimlerde kendisi için destek istedi.

Ziyaretlerinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, parti olarak seçimlere çok iyi hazırlandıklarını söyledi.

Seçimler de Kırklareli'nden 3 milletvekili çıkartacaklarına inandıklarını ifade eden Bulut, partisinin de, iktidar olacağını belirtti.

MHP'nin hizmet partisi olduğunu anlatan Bulut, MHP'nin iktidarında ülkenin refah ve kalkınmışlık seviyesinin daha da yükseleceğini kaydetti.

Seçimlerin ülke geleceği ve kaderi için önemli olduğunu anlatan Bulut, "7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimleri ülkemiz açısından son derce önemli. Milletvekili seçimleri  Türkiye 'nin kaderini belirleyecek. Bu doğrultuda vatandaşlarımıza büyük görev düşüyor. Vatandaşlarımızın doğru kararı vereceğine inanıyorum. Seçimlerde Kırklareli'nden 3 milletvekili çıkartarak, ülkede iktidar olacağız" diye konuştu.

Ülkede milli birlik, beraberlik ve kardeşliği bozmak isteyen kişiler olduğunu vurgulayan Bulut, kimsenin ülkeyi karıştırmaya, milli birlik, beraberlik ve kardeşliği bozmaya gücünün yetmeyeceğini kaydetti.