Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP Milletvekili adayı Bulut, basın mensuplarıyla bir araya geldi

KIRKLARELİ (AA) - MHP Kırklareli Milletvekili adayı Derya Bulut, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bir restoranda düzenlenen kahvaltıya, MHP Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner, Merkez İlçe Başkanı Mesut Şalk ve basın mensupları katıldı.

Bulut, burada yaptığı konuşmada, milletvekili seçimine çok iyi hazırlandıklarını söyledi.

Türkiye 'nin artık MHP'ye çok ihtiyacı olduğunu belirten Bulut, 7 Haziran'daki seçimlerin ardından bu ihtiyacı gidereceklerini ifade etti.

MHP'nin ülke menfaatleri doğrultusunda hareket eden bir parti olduğunu anlatan Bulut, bu doğrultuda siyaset yaptıklarını kaydetti.

Kırklareli tarihinde ilk kez MHP'den bir milletvekili çıkartacağına inandıklarını vurgulayan Bulut, şöyle konuştu: ''Siyasetçiler olarak seçim çalışmalarımızı büyük bir hızla sürdürüyoruz. Kırklareli'nde ilçeleri, beldeleri, köyleri gezerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onların sıkıntılarını dinliyor, kendi projelerimizi ve yapmak istediklerimizi anlatıyoruz. Son yıllarda Kırklareli'nde partimize büyük bir teveccüh gösteriliyor. Kırklareli'nde partimizden hiç milletvekili çıkmadı. Gösterilen bu teveccüh ile en az bir milletvekili çıkartmak istiyoruz. Türkiye'nin artık MHP'ye çok ihtiyacı var. Bu ihtiyacını 7 Haziran'daki seçimlerin ardından gidereceğiz. Önce milletvekillerimizi Ankara 'ya göndereceğiz daha sonra ise partimizi iktidara taşıyacağız. 7 Haziran'de yapılan milletvekili seçiminin, ülkemize, ilimize bizlere hayırlı olmasını diliyorum.''