Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KIRKLARELİ (AA) - Babaeski ilçesine bağlı Alpullu beldesinde, AK Parti Kırklareli Milletvekili adayları düzenlenen törenle tanıtıldı.AK Parti Alpullu...

KIRKLARELİ (AA) - Babaeski ilçesine bağlı Alpullu beldesinde, AK Parti Kırklareli Milletvekili adayları düzenlenen törenle tanıtıldı.

AK Parti Alpullu beldesindeki seçim bürosunda düzenlenen toplantıda, Kırklareli Milletvekili adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç, Aytaç Aksoy, Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Babaeski İlçe Başkanı Ali Gencal, Babaeski ile Alpullu belde teşkilatı ile partililer katıldı.

Çiler, burada yaptığı konuşmada, parti olarak seçimlere en iyi hazırlandıklarını söyledi.

AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu ifade eden Çiler, sağlıktan ulaşıma birçok alanda devrim yarattığını belirtti.

Vatandaşı ve kaliteli hizmeti odak noktasına alarak çalışmalar yaptığını anlatan Çiler, şöyle konuştu: ''Bu çalışmalar ile vatandaşlarımızın da teveccühünü alarak 13 yıldır iktidarlığını sürdürüyor. Kaliteli hizmeti vatandaşlarımıza sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. AK Parti olarak ülkede olduğu gibi Kırklareli'nde de başarılı olmak istiyoruz. Kırklareli'nde yeni bir sayfa açarak, AK Parti hizmetleriyle tanıştırmayı amaçlıyoruz. Hep beraber olduktan sonra aşamayacağımız hiçbir engel olmadığına inanıyorum. Bu seçimlerin ülkemize, Kırklarelimize, Babaeski ve Alpullu'ya hayırlar getirmesini diliyorum."

Çiler'in ardından Irmak, Göç ve Aksoy'da birer konuşma yaptı.