Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KIRKLARELİ (AA) - MHP Kırklareli İl Başkanlığınca milletvekili adayları tanıtım toplantısı düzenlendi.Bir restoranda düzenlenen toplantıya MHP...

KIRKLARELİ (AA) - MHP Kırklareli İl Başkanlığınca milletvekili adayları tanıtım toplantısı düzenlendi.

Bir restoranda düzenlenen toplantıya MHP Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner, Merkez İlçe Başkanı Mesut Şalk, milletvekili adayları Selçuk Yılmaz, Hüsnü Cumali, Oktay Kahve il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yamaner, toplantıda yaptığı konuşmada, 26. dönem milletvekili seçimlerine en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Milletvekili adaylarını partinin genel merkezince belirlendiğini belirten Yamaner, parti olarak çok iyi çalışarak Kırklareli'nden milletvekili olarak Ankara 'ya temsilci göndermek istediklerini ifade etti.
Birlik beraberlik içerisinde, seçim gününe kadar herkesin özverili bir şekilde çalışacağına inandığını aktaran Yamaner, "1 Kasım'da yapılacak 26. dönem milletvekilliği seçimi için tekrar start verdik. Genel merkezimizin takdiri ile milletvekili sıralaması belli oldu. Geçen dönem seçimlerinde Kırklareli'de çok az bir oyla milletvekili çıkartamadık. O farkı kapatarak Allah nasip ederse 46 yıldır Kırklareli'nden Ankara'ya gönderemediğimiz milletvekilini bu dönem temsilcimiz olarak göndermek istiyoruz" diye konuştu.

Milletvekili adayları Selçuk Yılmaz, Hüsnü Cumali ve Oktay Kahve'de birer konuşma yaptı.