Huzurevinde, 100. yaşını kutladı

Huzurevinde, 100. yaşını kutladı
Huzurevinde, 100. yaşını kutladı
- Kırklareli'nin Lüleburgaz Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan Memiş Cömert'in 100. yaş günü için sürpriz doğum günü partisi düzenlendi - Cömert: "Bir asrı geride bıraktım. 100. doğum günümü huzurevinde kutlamak da varmış"

KIRKLARELİ (AA) - Memiş Cömert, 100. yaş gününü Lüleburgaz Ramazan Yaman Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kutladı.

Rehabilitasyon merkezine 2012'de yerleştirilen Cömert için düzenlenen sürpriz doğum günü partisine, Kaymakam Cemalettin Yılmaz,  Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürü Hatice Malkoç Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin de katıldı.

Cömert, kendisi için hazırlanan pastayı keserek, mutluluğunu arkadaşlarıyla paylaştı.

Kendisi için hazırlanan etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cömert, "Doğum günümde, sevdiklerimle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bir asrı geride bıraktım. 100. doğum günümü huzurevinde kutlamak da varmış. Doğum günüme katılıp yanımda olan herkese teşekkür ederim" diye konuştu.

Lüleburgaz Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Çetin de huzurevi sakinlerinin acı ve tatlı günlerinde her zaman yanında olduklarını kaydetti.

Daha sonra, yakınları ve arkadaşları Cömert'e çeşitli hediyeler verdi.