Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu:

Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu:
Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu:
- "Artık Kırıkkale ile karıştırılmayan bir Kırklareli'nde yaşayacağız"

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, "Artık Kırıkkale ile karıştırılmayan bir Kırklareli'nde yaşayacağız" dedi.

Kesimoğlu, S.S. 23 Nolu Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kooperatifi'nin açılış törenine katılarak, kooperatifin açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Kırklareli'nin kanayan yarası durumuna gelen ulaşım sorununun çözüme kavuşmasından mutluluk duyduğunu belirten Kesimoğlu, kooperatif ile ulaşım sorununun çözüme kavuştuğunu kaydetti.

Olumsuzluk ve sıkıntıların geride kaldığını dile getiren Kesimoğlu, "Artık Kırıkkale ile karıştırılmayan bir Kırklareli'nde yaşayacağız. Karahıdır Korusu'nu 29 yıllığına Kırklareli halkına kazandırdık. 1 milyon 90 bin metrekarelik bir alan. Bu alanı en kısa sürede halkımıza kazandıracağız. Bu alanı Kent Park haline getireceğiz. Hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Diğer taraftan Karahıdır Mahallesi sakinleri her sel felaketinde ciddi bir huzursuzluk yaşıyor. Artık böyle bir felaket yaşanmaması için tedbirlerimizi aldık. Görülmemiş boyutlarda felaketler yaşanıyor" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Kesimoğlu, kooperatif başkanı Ercan Yılmaz ile Karahıdır Mahallesi Muhtarı Reşat Vardar, kooperatifin açılış kurdelesini kesti. Kesimoğlu ve beraberindekiler ardından binayı gezdi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Ulaşım

  ,

  kent

  ,

  hizmet