Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Meriç:

Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Meriç:
Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Meriç:
- "7. Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağbozumu Şenliği ilk gün etkinlikleri iptal edildi"

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Seyfi Meriç, 7. Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağbozumu Şenliği ilk gün etkinlikleri iptal edildiğini bildirdi.

Meriç, Şeker Depoları Cazibe Merkezi konferans salonunda düzenlenen Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşmada, terör olaylarının arttığı günlerde büyük bir eğlence düzenlemenin doğru olmadığını söyledi.

Kent Konseyi Yürütme Kurulu kararınca ilk gün etkinliklerinin iptal edildiğini ifade eden Meriç, çeşitli konferans,  sergi ve yarışmalar düzenleneceğini belirtti.

Şenliklerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek özür dileyen Meriç ''Terör olaylarının tavan yaptığı bir dönemde eğlence düzenleyemeyiz. 18-19 Eylül tarihlerinde düzenleyeceğimiz 7. Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağbozumu Şenliği'nin ilk gün etkinlikleri iptal edildi. Etkinlikleri hazırlayan ve emeği geçen arkadaşlarımıza öncelikle teşekkür ediyor ve özür diliyorum. Ülkemiz karanlık bir süreçten geçerken bizim eğlence düzenlememiz doğru değil. Önümüzdeki yıl daha iyisini yapmak için çalışacağız'' diye konuştu.

Konuşmanın ardından Seyfi Meriç'in divan başkanlığını yaptığı toplantıda faaliyet raporları okundu.


  ETİKETLER:

  Eğlence

  ,

  Konferans

  ,

  sergi

  ,

  eylül

  ,

  Karanlık

  ,

  kent