Kırklareli Üniversitesi'nde mezuniyet töreni

Kırklareli Üniversitesi'nde mezuniyet töreni
Kırklareli Üniversitesi'nde mezuniyet töreni
KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Turizm Fakültesi'nce mezuniyet töreni düzenlendi.Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kültür...

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Turizm Fakültesi'nce mezuniyet töreni düzenlendi.

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kültür Merkezin'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, mezun öğrencilerin geleceklerini şekillendirmek ve meslek sahibi olmak için çağın gerektirdiği bilgi, birikim ve donanıma sahip olacak şekilde iyi bir eğitim aldıklarını söyledi.

KLÜ'de eğitim gören öğrencilerin geleceğe iyi hazırlandığını ifade eden Civelek, " Bugün itibariyle sizler gerek mesleki gerekse bireysel gelişiminiz için yeni bir sürece adım atıyorsunuz. Başaracağınıza inanıyoruz, sizlere güveniyoruz. Bahtınız ve yolunuz açık ve şansla dolu olsun" şeklinde konuştu.

KLÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç ise Turizm Fakültesi'nin ikinci mezunlarını verdiğini anımsatarak, iyi bir vatandaş olmak için, alın teri dökmek, gayret göstermek ve insanın üstün erdemleri kendi şahsında toplamasıyla elde edilebileceğini kaydetti.

Konuşmaların ardından, Vali Civelek, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz ile Aykaç, öğrencilere diploma ve onur belgelerini verdiler.


  ETİKETLER:

  Turizm

  ,

  Bugün

  ,

  eğitim

  ,

  kültür

  ,

  dolu