Kırklareli'nden kısa kısa

Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli'nden kısa kısa
- Genel seçime doğru

KIRKLARELİ (AA) - CHP Kırklareli milletvekili aday adayı Turabi Kayan, Cem Vakfı Babaeski Şube Başkanı Hayati Dağlıoğlu'nu ziyaret etti.

Dağlıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayan'a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Seçimlerin ülke için hayırlı olması temennisinde bulunan Dalıoğlu, "Turabi beyin yapılacak olan seçimlerde başarılı olacağına inanıyorum. Zaten emin adımlarla ilerlediğini de görüyoruz ve yakından takip ediyoruz. Çalışmaları sırasında bizim de yapabileceğimiz bir şeyler varsa her zaman ondan yana olduğumuzu bilmesini istiyoruz" diye konuştu.

Kayan da, parti olarak her zaman cem vakıflarını desteklediklerini kaydetti.

 

- Okullar arası voleybol turnuvası sona erdi

Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nce düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası sona erdi.

Kırklareli Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvanın final maçında Babaeski Ortaokulu, Vize Çakıllı Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı'nı 3-2 mağlup etti.

Babaeski Ortaokulu Müdürü Bayram Şimşek, final maçının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, takımlarının birinci olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Şimşek, düzenlenen turnuvada emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

- Babaeskispor'da 3 puan üzüntüsü

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Babaeskispor Antrenörü Günay Benice, Kocaelispor karşılaşmasında mağlup olduklarını bildirdi.

Benice, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 3 puan kaybettikleri için üzüldüklerini söyledi.

Karşılaşmada takımlarının çok iyi mücadele ettiğini ifade eden Benice, karşılaşmanın 69'uncu dakikasında yapılan hata sonucu 1-0 mağlup olduklarını belirtti.

Hedeflerinin ligi ilk sıralarda bitirmek olduğunu anlatan Benice, hafta sonu yapılacak Erekspor karşılaşmasına odaklanacaklarını kaydetti.