Kırklareli'nden kısa kısa

Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli'nden kısa kısa
- Başkan Halebak'a ziyaret

KIRKLARELİ (AA) - Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Lüleburgazspor Başkanı Metin Açıkgöz ve futbolcuları makamında kabul etti.

Açıkgöz, ziyarette 16 yaş Türkiye Şampiyonası hakkında bilgi verdi.

Şampiyonada altyapı takımlarının ilk 4 takım arasında yer aldığını hatırlatan Açıkgöz, şampiyonada büyük başarı elde etmek istediklerini kaydetti.

Halebak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 16 yaş Türkiye Şampiyonası'na mücadele eden Lüleburgazsporlu futbolculara başarılar diledi.

- "Dostluk İçin El Ele" projesi

Ahmetbey Belediyesi ile Bulgaristan'ın Stambolovo Belediyesi işbirliğinde hazırlanan "Dostluk İçin El Ele" projesi sürüyor.

Proje kapsamında, Ahmetbey beldesinde,  Kültür Parkı açıldı.

Düzenlenen açılışa,  CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Stambolova Belediye Başkanı Macit Mandacı ve vatandaşlar katıldı.

Altıntaş, burada yaptığı konuşmada, Stambolova Belediyesi ile uzun yıllardır dostluk ve kardeş belediye ilişkilerinin sürdüğünü söyledi.

Çeşitli projeler hazırlayarak işbirliği içerisinde olduklarını belirten Altıntaş, proje kapsamında açılışı yapılan Kültür Parkı'nın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Altıntaş, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.