Lüleburgazspor Kulübü olağan üstü genel kurul toplantısı

Lüleburgazspor Kulübü olağan üstü genel kurul toplantısı
Lüleburgazspor Kulübü olağan üstü genel kurul toplantısı
KIRKLARELİ (AA) - Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Lüleburgazspor Kulübü'nün olağan üstü genel kurul toplantısı yapıldı.Kulüp binasında...

KIRKLARELİ (AA) - Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Lüleburgazspor Kulübü'nün olağan üstü genel kurul toplantısı yapıldı.

Kulüp binasında gerçekleştirilen toplantıda, kulüp başkanlığına tek liste ile katılan Şenol Turan seçildi.

Turan, seçimin ardından yaptığı açıklamada, kulüp başkanlığı görevine getirilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

Lüleburgazspor'un marka değerini koruyarak ligde hakkettiği yere taşımak istediklerini ifade eden Turan, uzun ve zorlu bir maratona başladıklarını belirtti.

Kulübün maddi açıdan zor durumda olduğunu vurgulayan Turan, maddi imkansızlıkları aşarak kulübü en iyi yerlere getirmek için çalışacaklarını kaydetti.

Eski yönetimlerden dolayı ilçedeki esnaf ve adamlarıyla kulüp ilişkilerinin bozuk olduğunu ileri süren Turan, "Lüleburgazlı bir esnaf olarak Lüleburgazspor'da ilk hedefimiz kulübümüzü yerel esnaf ve iş adamlarıyla barıştırmak olacaktır. Lüleburgazspor zor zamanlardan geçiyor. Bu zor zamanları el birliğiyle atlatıp, marka değerimizi hak ettiği yere taşıyacağız" şeklinde konuştu.


  ETİKETLER:

  Lig

  ,

  ,

  Kulüp

  ,

  esnaf

  ,

  liste