MHP Kırklareli İl Başkanlığı'nda devir teslim töreni

MHP Kırklareli İl Başkanlığı'nda devir teslim töreni
MHP Kırklareli İl Başkanlığı'nda devir teslim töreni
KIRKLARELİ (AA) - MHP Kırklareli İl Başkanlığı'na seçilen Kürşad Yamaner, il başkanlığı görevini Şaban Savaşan'dan devraldı.Yamaner, parti binasında...

KIRKLARELİ (AA) -  MHP Kırklareli İl Başkanlığı'na seçilen Kürşad Yamaner, il başkanlığı görevini Şaban Savaşan'dan devraldı.

Yamaner,  parti binasında düzenlenen devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, partiyi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini söyledi.

İl Başkanlığı'na seçilmesinden dolayı mutlu olduğunu belirten Yamaner, partisinin Kırklareli'nde hedef çıtasını yükselttiğini kaydetti.

MHP'nin ülke genelinde de büyük bir ivme yakaladığını ifade eden Yamaner, "Partimiz Türkiye 'de büyük bir ivme yakaladı. Bunun içerisinde Kırklareli'de var. Partimize duyulan güven her geçen gün artıyor. Milletvekili seçimlerinde bunu herkese ispatlayacağız. Üyelerimizin de desteği ile MHP Kırklareli İl Başkanlığı görevine getirildim. Eski yönetimden devraldığımız bayrağı daha da ileriye götüreceğiz. Partimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ederek, büyük başarılar elde etmek istiyoruz" diye konuştu.

Savaşan da Yamaner ve yönetim kurulu üyelerine görevinde başarılar diledi.