TÜGVA Kırklareli Temsilciği'nden iftar

TÜGVA Kırklareli Temsilciği'nden iftar
TÜGVA Kırklareli Temsilciği'nden iftar
KIRKLARELİ (AA) - Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırklareli İl Temsilciği'nce iftar programı düzenlendi.Bir restoranda düzenlenen iftara, Kırklareli...

KIRKLARELİ (AA) - Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırklareli İl Temsilciği'nce iftar programı düzenlendi.

Bir restoranda düzenlenen iftara, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, TÜGVA Marmara Bölge Koordinatörü Köksal Hacı, Kırklareli İl Temsilcisi Murat Aslan ve kurum müdürleri katıldı.

Vali Civelek, burada yaptığı konuşmada, vakıf yöneticileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

TÜGVA'nın gençlere yönelik güzel çalışmalarda bulunduğunu belirten Civelek, vakıf yöneticilerini  eğitim öğretim, bilim, sanat ve spor alanında yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Ramazan ayının da hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Civelek, konuşmasına şöyle devam etti:

''Türkiye Gençlik Vakfı yöneticileri ile bir araya gelmekten memnuniyet duyuyorum. Bizleri bir araya getiren vakfın il temsilciğine teşekkür ediyorum. Türkiye Gençlik Vakfı'nın aydınlık geleceğimiz gençlerimize yönelik gerek eğitim öğretim alanında, gerekse bilim sanat ve spor alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan dolayı kutluyorum. Nice manevi değerlerimizi en güzel şekilde yaşadığımız mağfiret bereket ayı ramazanda kadir gecesine ve bayrama ulaşma temennisi ile daha nice ramazanlar diliyorum.'' 

TÜGVA Marmara Bölge Koordinatörü Hacı da vakıf olarak şuurlu bir gelecek yetiştirmek amacıyla çalışmalarda bulunduklarını belirtti.

Yeni bilim adamları, ekonomist, hukukçu ve mühendislerin yetişmesine katkı sağlamak istediklerini anlatan Hacı, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.