"Yalnız Değilsiniz Projesi"

"Yalnız Değilsiniz Projesi"
"Yalnız Değilsiniz Projesi"
- Proje kapsamında restore edilen belediye misafirhanesi düzenlenen törenle teslim alındı

KIRKLARELİ (AA) -  Babaeski Belediyesinin, Trakya Kalkınma Ajansı'nın desteğiyle yürüttüğü, "Yalnız Değilsiniz Projesi" kapsamında, belediye misafirhanesi restore edildi.

Restore edilen belediye misafirhanesi düzenlenen törenle teslim alındı

Belediye Başkanı Abdullah Hacı, burada yaptığı konuşmada, belediye misafirhanesindeki restore çalışmalarının sona erdiğini söyledi.

Misafirhaneyi ilçeye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Hacı, misafirhanenin otel konforunda olduğunu belirtti.

Kış aylarında ihtiyaç sahibi, evsiz ve zor durumda kalan vatandaşları misafirhanede ağırlayacaklarını vurgulayan Hacı, "Evsizlerin evi, zor durumda kalanların sığınacak bir yeri olan misafirhanemizi teslim aldık. İlçemizde yıllardır atıl durumda olan misafirhanemiz restorenin ardından otel konforunda oldu. Odalarda klima, lcd televizyonlar, mini buzdolabı, baza ve uyku takımları, termosifonlar ve diğer ekipmanlar ile donattık. Son derece modern bir misafirhane oldu. Misafirhanemiz de zor durumda kalan vatandaşlarımızı, kışın soğukta yaşamaya çalışan vatandaşlarımızı, evsizleri ağırlayacağız. Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanındayız" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Uyku

  ,

  Trakya

  ,

  Otel

  ,

  Belediye

  ,

  Modern

  ,

  kış

  ,

  zaman

  ,

  derece