Aile Yaşam Merkezi'nde yıl sonu sergisi açıldı

Aile Yaşam Merkezi'nde yıl sonu sergisi açıldı
Aile Yaşam Merkezi'nde yıl sonu sergisi açıldı
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerinin ürünlerinin yer aldığı yıl sonu sergisinin açılışı gerçekleştirildi.Belediye...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerinin ürünlerinin yer aldığı yıl sonu sergisinin açılışı gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, serginin açılışında yaptığı konuşmada, 6 Haziran'a kadar açık kalacak sergiye gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Aile Yaşam Merkezi'nin çeşitli alanlarda açtığı kurslarla Kırşehirlilerin hem boş vakitlerini değerlendirdiğini hem de kendilerini geliştirme imkanı bulduğunu ifade eden Bahçeci, şöyle konuştu:

"Bu sergimizle kursiyerlerimiz kurs dönemi boyunca yaptıkları ürünleri herkese sunma imkanı buldu. Kurslarımıza özveriyle katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Aile Yaşam Merkezimiz Kırşehir'de vatandaşlarımızın kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şeklide tasarlanarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından da Merkezimiz yoğun ilgi görüyor. Sosyal belediyecilik imkanlarını daha da genişleterek, inşallah yeni Aile Yaşam Merkezlerini de açacağız. Böylelikle daha fazla kişiye hitap edeceğiz."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Aile

  ,

  Yaşam

  ,

  sosyal

  ,

  yaşar