Gönüllülerden oluşan koro konser verdi

Gönüllülerden oluşan koro konser verdi
Gönüllülerden oluşan koro konser verdi
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi'ndeki kursiyerlerden oluşan Türk Halk Müziği korosu, konser verdi.Belediyeden yapılan...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi'ndeki kursiyerlerden oluşan Türk Halk Müziği korosu, konser verdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, İkiz Arası Kent Park Amfi'de düzenlenen konseri  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve çok sayıda kişi takip etti.

Koro, sevilen 23 Türk Halk Müziği eserini seslendirdi. Potpuri bölümünde koroya eşlik eden Bahçeci, ücretsiz etkinlikte kursiyerlerin oluşturduğu gönüllü koronun sahne aldığını ifade etti.

Kursiyerlere ve solistlere teşekkür eden Bahçeci, şunları kaydetti:

"Çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattınız. Yaptığınız iş gerçekten medeni cesaret ister. Tüm kursiyerlerimize, solistlerimize ve hocalarımıza bizleri böyle güzel bir ortamda buluşturdukları için çok teşekkür ediyorum. Yaz aylarının gelmesiyle etkinliklere başladık. Bu güzel kültür ve sanat etkinliklerine belediye olarak çok önem veriyoruz. Bu konserin benim açımdan önemi çok büyük çünkü Kırşehir'in çılgın projesi olarak adlandırdığımız İkiz Arası Kent Park'ta ilk konserimizi gerçekleştiriyoruz. İnşallah, bundan sonra da konser ve diğer etkinliklerimize devam edeceğiz."


  ETİKETLER:

  sanat

  ,

  Belediye

  ,

  Müzik

  ,

  Aile

  ,

  Yaşam

  ,

  ,

  kültür

  ,

  kent

  ,

  Konser

  ,

  yaşar