Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci:

Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci:
Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci:
- "Şehirlerarası Otobüs Terminali, modern mimarisiyle bölgedeki diğer illere örnek olacak nitelikleri taşımaktadır"

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin modern mimarisiyle bölgedeki diğer illere örnek olacak nitelikleri taşıdığını bildirdi.

Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, şehre yeni vizyon katacak Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaatındaki çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.

Terminalin modern mimarisiyle bölgedeki diğer illere örnek olacak nitelikleri taşıdığını ifade eden Bahçeci, şöyle devam etti:

"Konforlu dinlenme ve bekleme alanları, büfe, cafe ve restoranları, araç bakım ünitesi, yönetim birimi, bilet satış noktaları ile Kırşehir'e yakışır terminal inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mevcut otogardaki yapısal bozulmalar ve yıpranmaları, ayrıca konumunun değiştirilmesine ihtiyaç duyulması dolayısıyla Kırşehir için modern ve kapasitesi daha yüksek terminal yapmak istedik. Bu düşüncelerle yola çıkarak hem ilimize vizyon katacak hem de bölgede örnek teşkil edecek terminali projelendirdik."

Bahçeci, projede sona gelindiğini ve yakın zamanda terminalin biteceğini vurgulayarak, proje tamamlandığında Kırşehir'in ihtiyaçlarına cevap verebilecek Şehirlerarası Otobüs Terminali halkın hizmetine sunmuş olacaklarını kaydetti.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  Modern

  ,

  yönetim

  ,

  yaşar