Kırşehir Valisi Şentürk, bazı kurumları ziyaret etti

Kırşehir Valisi Şentürk, bazı kurumları ziyaret etti
Kırşehir Valisi Şentürk, bazı kurumları ziyaret etti
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, bazı kurumları ziyaret etti.Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, bazı kurumları ziyaret etti.

Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Şentürk, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin'den kurumun çalışmaları hakkında bilgi alan Şentürk, "Kırşehir, tarımsal açıdan önemli bir potansiyele sahiptir. Sulanır alanların artmasıyla tarımsal potansiyeli daha da artacak ve çiftçilerimiz ekonomik açıdan kalkınacaktır" ifadelerini kullandı.

Şentürk, daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Müdürü Şaban Güneş 'ten faaliyetlerle ilgili bilgi alan Şentürk, Aşıkpaşa Spor Salonu'nu gezdi ve burada spor yapanlarla sohbet etti.

Çocuklara spor hayatlarını sürdürürken eğitimlerini de ihmal etmemeleri tavsiyesinde bulunan Şentürk, şunları kaydetti:

"Sağlıklı bir yaşam için sporun insan hayatında çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Tesislerde spor yapan yüzlerce çocuğu görmek beni çok mutlu etti. Spor, her insanın hayatında mutlaka yer almalıdır. Ahlaklı, edepli, zeki sporcular yetiştirmeliyiz. Milli sporcularımızla beraber sportif alanda ulusal ve uluslararası başarılar elde ederek ülkemizi yüksek seviyeye çıkarmalıyız."


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Sohbet

  ,

  Yaşam

  ,

  Tarım

  ,

  Güneş

  ,

  gıda