Kırşehir Valisi Şentürk, Mucur'da incelemelerde bulundu

Kırşehir Valisi Şentürk, Mucur'da incelemelerde bulundu
Kırşehir Valisi Şentürk, Mucur'da incelemelerde bulundu
- Vali Şentürk: "İlçelerimizde gerçekleştirdiğimiz toplantıları, sorunları yerinde görme açısından önemsiyoruz"

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Mucur ilçesinde incelemelerde bulundu.

Şentürk başkanlığında, İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Salonu'nda organize edilen toplantıya, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, yatırımcı kurumların temsilcileri, muhtarlar ve din görevlileri katıldı.

Kaymakam Arif Yalçın'dan ilçedeki yatırımlarla ilgili bilgi alan Şentürk, muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Şentürk, Mucur'un konumu dolayısıyla önemli bir ilçe olduğunu belirterek, "İlçelerimizde gerçekleştirdiğimiz toplantıları, sorunları yerinde görme açısından önemsiyoruz. Toplantılarda hem ilçenin  eğitim , kültür ve sosyal durumunu değerlendiriyoruz hem de 2015 yılı çalışma programını belirliyoruz" dedi.

Muhtarların vatandaşla aralarındaki en önemli bağ olduğuna işaret eden Şentürk, "Muhtarlarımızdan vatandaşlarımızın sorunlarını bizlere iletmelerini istiyoruz. Çevrenizdeki yardıma muhtaç insanlarımızı mutlaka bizlere bildirin ki biz de sorunlara çare bulalım" diye konuştu.

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin'i de ziyaret eden ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alan Şentürk, daha sonra ilçeden ayrıldı.