Kırşehir'de, AK Parti istişare toplantısı yapıldı

Kırşehir'de, AK Parti istişare toplantısı yapıldı
Kırşehir'de, AK Parti istişare toplantısı yapıldı
KIRŞEHİR (AA) - AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı, mart ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.İl binasındaki toplantıya, AK Parti Kırşehir İl...

KIRŞEHİR (AA) - AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı, mart ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

İl binasındaki toplantıya, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve partililer katıldı.

Kendirli, toplantıda yaptığı konuşmada, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde 2 milletvekili alarak başarılı olacaklarını söyledi.

İyi bir ekip olduklarını belirten Kendirli, "AK Parti ailesi ve tüm teşkilatlarımızla sağlam iradeye sahip ekibiz. Aslında AK Parti'nin seçim başarısındaki temel sır, her zaman bir ekip ruhuyla ve birlik beraberlik içerisinde azimle çalışmasıdır. Genel seçimde de bu azim ve ekip ruhuyla başarılı olacağımızdan eminiz" dedi.

Belediye Başkanı Bahçeci de Kırşehir'deki yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi verdi. Alt ve ve üst yapı hizmetlerinin yanı sıra Kırşehir'i daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalıştıklarını belirten Bahçeci, şöyle konuştu:

"AK Parti'nin gücünü milletinden alan bir yapısı vardır. Milletimizin desteği ile 2015 Genel Seçimlerinden de partimiz başarılı olacaktır. Teşkilatlardaki heyecan milletimizin verdiği desteklerle hizmetlerimiz eksiksiz ve insan odaklı olarak devam edecektir."