Kırşehir'de sağanakla kirlenen yollar temizlendi

Kırşehir'de sağanakla kirlenen yollar temizlendi
Kırşehir'de sağanakla kirlenen yollar temizlendi
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, sağanağın ardından kirlenen yolları temizlediklerini belirtti.Bahçeci, yaptığı yazılı...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, sağanağın ardından kirlenen yolları temizlediklerini belirtti.

Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, önceki gün öğle saatlerinde başlayan şiddetli yağmur ve dolunun trafikte aksamalara neden olduğunu belirterek, caddelerde yoğun bir su akışının yaşandığını ifade etti.

Belediye ekiplerinin yoğun ve özverili çalışmaları sonucunda yollarda yaşanan bütün problemlerin çözüldüğünü bildiren Bahçeci, şunları kaydetti:

"Kırşehir şehir merkezinde başlayan yağış, yol kotu altındaki bodrum , konut ve yerlerine doldu. Su baskınlarına karşı Belediye Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü bütün gece çalışarak oluşan olumsuzlukları giderdi. Ayrıca vatandaşlarımızın zor anlar yaşamaması için bütün ekiplerimiz işbirliği içinde yollarımızda oluşan aksilikleri gidermek için sabaha kadar çalıştı. Gerekli yerlerde ilaçlama yapıldı. Çalışmalarımız sonucunda yollarımız tertemiz hale geldi."


  ETİKETLER:

  Bodrum

  ,

  Belediye

  ,

  Konut

  ,

  Gece

  ,

  ,

  Karşı

  ,

  yaşar

  ,

  Yağmur