Kırşehir'de yaz spor okulları başlıyor

Kırşehir'de yaz spor okulları başlıyor
Kırşehir'de yaz spor okulları başlıyor
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile organize ettikleri yaz spor okullarının 29...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile organize ettikleri yaz spor okullarının 29 Haziran'da açılacağını bildirdi.

Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, 29 Haziran Pazartesi günü Ahi Stadyumu'nda açılış programı düzenleneceğini ifade etti.

Belediyenin 2009 yılından buyana sürdürdüğü yaz spor okullarını 2012 yılından itibaren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile organize ettiğini aktaran Bahçeli, şunları kaydetti:

"Yaz spor okullarına ait kayıtlar haziran ayında başladı. Sağlıklı nesillerin yetişmesi bizlerin görevidir. Yaz okulları atletizm, okçuluk, boks, judo, özel sporcular, tenis, bilardo, jimnastik-bedensel engelliler, işitme engelliler, hentbol, kick boks, taekwondo, güreş, halk oyunları, badmington, futbol , basketbol , satranç, voleybol, judo, karate, güreş, gibi spor dallarından oluşmaktadır. Kayıtlar için Kırşehir Belediyesi ile Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bekliyoruz."