Kırşehir'deki intihar girişimi

Kırşehir'deki intihar girişimi
Kırşehir'deki intihar girişimi
- Doğalgaz patlaması sonucu ağır yaralanan Turhan Özer, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir'de, polise intihar edeceğini ihbar eden ve komşularını da uyandırdıktan sonra evinin doğalgaz vanasını açarak patlamaya neden olan kişi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Kervansaray Mahallesi 1992 Sokak'taki olayın ardından ağır yaralı olarak Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan, daha sonra da Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Turhan Özer (34), müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Vücudunun tamamında birici derece yanık olduğu belirtilen Özer'in cenazesi, bugün öğleyin kılınan cenaze namazının ardından, evinin karşısındaki Aşıkpaşa Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Öte yandan, olayda yaralanan ve Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 3 komşusunun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Kervansaray Mahallesi'nde, 3 katlı apartmanın orta katında oturan, işsiz ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Turhan Özer, polisi arayarak intihar girişiminde bulunacağını söylemiş, doğalgaz vanasını açtıktan bir süre sonra çakmağını ateşleyerek evde patlamaya neden olmuştu.