Kırşehir'den kısa kısa

Kırşehir'den kısa kısa
Kırşehir'den kısa kısa
- Vali Şentürk, Fatma Bacı Sevgi Evleri'nde kalan çocukları ziyaret etti

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, çocukların bütün ihtiyaçlarını karşılayan devletin, onlara kucak açmaya devam edeceğini bildirdi.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Şentürk'ün Fatma Bacı Sevgi Evleri'nde kalan çocukları ziyaret ettiği ve 27 başarılı öğrenciyi ödüllendirdiği belirtildi.

Şentürk, çocukların en iyi bir şekilde yetişmelerini sağlamak için devletin her türlü imkanı sunduğunu vurgulayarak, "Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız bizlere birer emanettir. Onları iyi bir şekilde hayata hazırlama gayreti içindeyiz. Allah devletimize zeval vermesin. Çocukların bütün ihtiyaçlarını karşılayan devletimiz, onlara kucak açmaya devam edecektir" ifadelerini kullandı.

- Protokol imza töreni

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Bilimsel Teknik Araştırma Vakfı arasında protokol imzalandı.

Kırşehir TSO'dan yapılan yazılı açıklamada, oda ile Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı arasında, ulusal ve uluslararası alanda proje yazma ve uygulama eğitimleri ile stratejik plan hazırlama konularında işbirliği protokolü imzalandığı belirtildi.

Açıklamada, protokolün Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yönetim kurulu üyesi Kenan Yanık ile Bilimsel Teknik Araştırma Vakfı Genel Sekreteri Reşat Kadaifçiler arasında imzalandığı vurgulandı.

Ekicioğlu, oda olarak bu tür proje yazma ve geliştirme, stratejik plan konularına çok önem verdiklerine işaret ederek, "Ulusal ve uluslararası alanda başarılara imza atmış Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile işbirliğinde olmak, üyelerimizin araştırma, geliştirme ve ihracat gibi konularda bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesine katkı sağlayacaktır" sözlerini kaydetti.


  ETİKETLER:

  Protokol

  ,

  Proje

  ,

  sanayi

  ,

  yönetim