Kırşehirli karatecilerin madalya sevinci

Kırşehirli karatecilerin madalya sevinci
Kırşehirli karatecilerin madalya sevinci
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehirli sporcular, Karaman'da düzenlenen karate müsabakalarında 2 altın, 5 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı.Kırşehir Gençlik...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehirli sporcular, Karaman'da düzenlenen karate müsabakalarında 2 altın , 5 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Karate Federasyonu Karaman İl Temsilciliği tarafından 19 Mayıs Atatürk 'ü Anma ve Gençlik Haftası dolayısıyla düzenlenen ve bir çok ilden sporcunun katıldığı müsabakalarda elde edilen başarının sevinç yaşattığı belirtildi.

Gençlik Hizmetleri  Spor Kulübü adına müsabakalara çıkan sporcuların 2 altın, 5 gümüş ve 3 bronz madalya ile kente döndüğü ifade edilen açkılamada, şu bilgilere yer verildi:

"Müsabakaya ilimiz temsilen katılan sporcularımızdan  Fatih Bektaş kunite kategorisinde altın ve kata kategorisinde gümüş, Süleyman Yıldırımtürk kunitede altın, Emin Yıldız kunitede gümüş, Çağrı Öztürk kunite ve katada gümüş, Muhammed Polat katada bronz, Enes Kartopu, Naciye Karahan ve Melike Çeribaşı kunitede gümüş madalya alarak büyük bir başarıya imza atmışlardır."


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Altın

  ,

  19 Mayıs

  ,

  ENES

  ,

  spor

  ,

  Fatih

  ,

  gümüş

  ,

  madalya