Sigorta sektörünün sorunları görüşüldü

Sigorta sektörünün sorunları görüşüldü
Sigorta sektörünün sorunları görüşüldü
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO) düzenlediği toplantıda sigorta sektörünün sorunları ele alındı.TSO'dan yapılan yazılı...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO) düzenlediği toplantıda sigorta sektörünün sorunları ele alındı.

TSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, sigorta acenteleri temsilcilerinin katıldığı ve sektörün sorunları ile çözümlerinin görüşüldüğü toplantı düzenlendi.

 İlk defa gerçekleştirilen ve yoğun katılımın gözlendiği sigortacılık sektör toplantısında, sigorta acentelerinin karşılaştığı sorunlar ve çözümlerle ile ilgili kurumların bilgi sunumunun ardından görüş alış verişinde bulunuldu.

Sigorta acenteleri, sektörün sorunlarına daha akılcı çözümler üretmek açısından sigortacılık sektörü ile ilgili toplantıların ayda bir defa yapılması konusunda görüş bildirdi.

Toplantıya, Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Sigorta Meslek Grubu'ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Sarı, Sigorta Meslek Komitesi Başkanı Asaf Kayaoğlu, meslek komitesi üyeleri ve sigorta acentelerinin temsilcileri katıldı.