Vali Şentürk, Akpınar ilçesindeki yatırımları inceledi

Vali Şentürk, Akpınar ilçesindeki yatırımları inceledi
Vali Şentürk, Akpınar ilçesindeki yatırımları inceledi
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Akpınar ilçesinde yapımı devam eden yatırımlarda incelemelerde bulundu.Valilikten yapılan açıklamaya...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Akpınar ilçesinde yapımı devam eden yatırımlarda incelemelerde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Akpınar Kaymakam Vekili Murat Aydın 'dan brifing alan Şentürk, devam eden yatırımların tamamlanmasının ilçenin gelişmesine önemli katkı sağlayacağını belirtti.

İlçede görev yapan kamu personelinin vatandaşlara her konuda yardımcı olması gerektiğini ifade eden Şentürk, şunları kaydetti:

"Kamu kurumlarımız, vatandaşlarımıza hizmet etmek için vardır. Vatandaşlarımızın sorunları çözülemiyorsa mutlaka bize iletin. Akpınar'da eğitimin ve sağlığın kalitesini yükseltmek için çalışmalar yürütüyoruz. Tarım ve hayvancılığın büyük ölçüde yapıldığı ilçemizdeki sulama sorununu giderecek göletler ve planlamalar yapıyoruz. Hep birlikte çalışırsak sorunları daha kolay çözeriz."

Daha sonra Akpınar ilçesi eski hükümet binası, Akpınar Ortaokulu, müftülük binası inşaatında ve yapımı devam eden Akpınar Entegre Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Vali Şentürk, ilçe protokolü ve yetkililerden bilgi aldı.

Vali Şentürk'e İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül de eşlik etti.