Vali Şentürk, Mucur'da sertifika verdi

Vali Şentürk, Mucur'da sertifika verdi
Vali Şentürk, Mucur'da sertifika verdi
KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Mucur ilçesinde Yaşlı Bakım, Çocuk Bakım ve Doğalgaz Tesisatçılığı kurslarını tamamlayan 65 kursiyere...

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Mucur ilçesinde Yaşlı Bakım, Çocuk Bakım ve Doğalgaz Tesisatçılığı kurslarını tamamlayan 65 kursiyere sertifikalarını verdi.

İlçede incelemelerde bulunan Vali Şentürk, Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen törene katıldı. Meslek Edinme Kursları kapsamında Yaşlı Bakım, Çocuk Bakım ve Doğalgaz Tesisatçılığı kurslarını başarıyla tamamlayan 65 kursiyere sertifikalarını takdim eden Şentürk, kursiyerlere başarı diledi.

Daha sonra ilçede hayırsever Bekir Temiz'in katkılarıyla oğlu Mutlu Temiz adına düzenlenen Anaokulu'nda incelemelerde bulunan Şentürk, çocuklarla ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi. Katkılarından dolayı hayırsever Bekir Temiz'e teşekkür belgesi veren Vali Şentürk, çocukların eğitimine büyük önem verdiklerini ifade etti.

Mutlu Temiz Anaokulu'nda sınıfları da gezen  Şentürk'ün ziyareti, ilçede bir hayırsever tarafından yaptırılacak olan cami inşaatında da incelemelerde bulundu.


  ETİKETLER:

  Çocuk

  ,

  Cami

  ,

  eğitim