AK Parti Kandıra ilçe teşkilatından istişare toplantısı

AK Parti Kandıra ilçe teşkilatından istişare toplantısı
AK Parti Kandıra ilçe teşkilatından istişare toplantısı
KOCAELİ (AA) - AK Parti Kandıra ilçe teşkilatı tarafından seçim çalışmaları kapsamında istişare toplantısı düzenlendi.Kandıra'da bir restoranda...

KOCAELİ (AA) - AK Parti Kandıra ilçe teşkilatı tarafından seçim çalışmaları kapsamında istişare toplantısı düzenlendi.

Kandıra'da bir restoranda düzenlenen toplantıya, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Özder, Belediye Başkanı Ünal Köken, eski Belediye Başkanı İsmail Genç, eski ilçe başkanları Muhsin Tekol, Mustafa Akkoç, Remzi Önen, eski belediye meclis üyeleri, köy temsilcileri ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Köken, Hak ve batıl mücadelesinin zor olduğunu ve rahmetli Necmettin Erbakan, Turgut Özal, Adnan Menderes, Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaşanan mücadelenin bugün hala sürdüğünü söyledi.

İç ve dış güçlerin Türkiye 'de birtakım kirli oyunlar oynadığına dikkati çeken Köken, "Şu anda ülkenin bulunduğu durumu hep birlikte görmekteyiz. Üzerimize oynanan bu oyunların farkındayız. Şu anda tüm kardeşlerimize sesleniyorum. Tüm kırgınlıkları bıraksınlar, ülkemiz için çalışalım. Bizim gidecek başka vatanımız yok, vatanımıza sahip çıkmalıyız. Hep birlikte bu oyunlara karşı iri olacağız ve diri kalacağız. Birlik, beraberlik için canımız pahasına çalışacağız'' diye konuştu.

Özder ise 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için çok önemli bir süreç olduğunu ifade ederek, "Ülkemizin geleceğini güvence altına almak için bu seçimleri kazanmamız gerekmektedir. Çok şükür şu an tablo çok iyi, hem ilçemizde hem de ülkemizde daha başarılı sonuçlar alarak tek başımıza iktidar olacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.