Dilovası Belediyesi Meclisi toplandı

Dilovası Belediyesi Meclisi toplandı
Dilovası Belediyesi Meclisi toplandı
KOCAELİ (AA) - Dilovası Belediyesi Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı yapıldı.Belediye Başkanı Ali Toltar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda,...

KOCAELİ (AA) - Dilovası Belediyesi Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı yapıldı.

Belediye Başkanı Ali Toltar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, 10 gündem maddesi görüşüldü.

Toltar, burada yaptığı konuşmada, Dilovası'nın daha yaşanılabilir bir ilçe haline gelmesi için hep birlikte çalıştıklarını belirterek, "İnşallah burada alacağımız kararlar Dilovası halkı için daha hayırlı olur" dedi.

Gündem dışı görüşülen iki maddeye de değinen Toltar, şunları söyledi:

"Göreve geldiğimizde belediye bünyesinde hizmet veren kiralık araçlarının tasfiye edilmesi için çalışma başlattık. Belediyemiz en az giderle eşit ve adaletli hizmet vermek için çalışıyor. Belediyemiz bünyesinde bulunan kiralık araçların yerine belediyenin kendi araçlarını oluşturmak için başlattığımız çalışmaya iki yeni araç daha ekliyoruz. İki hayırsever tarafından belediyemize iki yeni araç hibe ediliyor. Bu zamana kadar aldığımız araç sayısı 4, inşallah kısa sürede bu sayıyı 16 yapacağız. Belediyemiz bundan önce olduğu gibi bundan sonra da diğer belediyelere destek olmaya devam edecektir. Bu kapsamda Hamur Belediyesine iki yıllığına geçici olarak bir araç desteğimiz olacak."

 

 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Kiralık

  ,

  ilçe

  ,

  gündem

  ,

  hizmet