Dilovası'nda kurum yöneticileri arası tanışma toplantısı

Dilovası'nda kurum yöneticileri arası tanışma toplantısı
Dilovası'nda kurum yöneticileri arası tanışma toplantısı
KOCAELİ (AA) - Dilovası ilçesinde kurum yöneticilerinin katıldığı tanışma toplantısı düzenlendi. Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, yaptığı konuşmada,...

KOCAELİ (AA) - Dilovası ilçesinde kurum yöneticilerinin katıldığı tanışma toplantısı düzenlendi.

 Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, yaptığı konuşmada, hedeflerinin ilçede hizmet veren kamu kuruluşu yetkililerini bir araya getirerek tanıştırmak ve birliktelik oluşturmak olduğunu söyledi.

Tüm kamu kuruluşlarının birlik, beraberlik ve koordinasyon içinde daha iyi hizmet verebilmesi için toplantının düzenlendiğini anlatan Şahin, geleneksel hale getirmeyi planladıkları programa katılanlara teşekkür etti.

Belediye Başkanı Ali Toltar da ilçenin gelişmesi ve daha iyi hizmet alabilmesi için kurumlar arası diyaloğun önemli olduğunu vurgulayarak, "Bu tür toplantıların sürekliliğinin olmasını temenni ediyorum. Yöneticilerin birbirleriyle iletişim halinde olması hizmette kalitenin artmasına büyük katkı sağlar. Belediye olarak tüm kurumlarımızla iyi diyalog içerisinde olmaya çalışıyoruz. Çünkü biz halkımıza yaşanabilir bir kent sözü verdik" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Belediye

  ,

  iletişim

  ,

  kurum

  ,

  kent

  ,

  Birlik

  ,

  hizmet