Dilovası'nda yeni doğalgaz ağı çalışması

Dilovası'nda yeni doğalgaz ağı çalışması
Dilovası'nda yeni doğalgaz ağı çalışması
KOCAELİ (AA) - Dilovası İlçesinde yeni doğalgaz ağı çalışmalarının başlatıldığı bildirildi.Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yaptığı açıklamada,...

KOCAELİ (AA) - Dilovası İlçesinde yeni doğalgaz ağı çalışmalarının başlatıldığı bildirildi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yaptığı açıklamada, çalışmanın Diliskelesi Mahallesi'ne bağlı  Atatürk ve Said-i Nursi caddeleri üzerinde devam ettiği söyledi.

İlçedeki doğalgaz ağının yeni çalışmalarla  daha da genişleyeceğini vurgulayan Toltar, ilçe halkının kısa sürede doğalgaz kullanımına başlaması için gereken hassasiyetin gösterileceğini anlattı.

Doğalgaz kullanımıyla ilgili bir süre önce bazı girişimlerde bulunduğunu ifade eden Toltar, şunları kaydetti:

"Yapılan protokol ve anlaşmanın ardından, doğalgaz boru hattı döşeme çalışmaları başladı. Belediye olarak devam eden çalışmalarla yakından ilgileniyor ve en kısa zamanda bitirilmesi için çaba gösteriyoruz.  İnşallah vatandaşlarımız en kısa zamanda doğalgaz kullanımına başlayacaklar. İlçemiz, doğalgaz hattı döşenme işlemlerinin yanı sıra alt yapısıyla, kaldırım, refüj, yol, park ve çevre düzenlemeleriyle hak ettiği noktaya ulaşacaktır. Güzel ve daha modern bir Dilovası için hizmetlerimiz devam edecek."


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Protokol

  ,

  Modern

  ,

  ilçe