Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KOCAELİ (AA) - Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı tarafından Karamürsel ilçesinde toplantı düzenlendi.Botanik Aile Çay Bahçesi'ndeki toplantıya,...

KOCAELİ (AA) - Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı tarafından Karamürsel ilçesinde toplantı düzenlendi.

Botanik Aile Çay Bahçesi'ndeki toplantıya, Kocaeli milletvekili adayları Ahmet Özen, Emine Erbaş Yıldırım ve Şafak Yamak, İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın ile çok sayıda partili katıldı.

Özen, burada yaptığı konuşmada, seçim çalışmalarına değinerek, şöyle konuştu:

"Saadet'in barajı aşacağını bilsem oyumu veririm diyen halkımıza bir müjde vererek, bu seçimde gönül rahatlığıyla oylarını Saadet Partisi'ne vermelerini istiyoruz. Müjdemiz ise Anayasa Mahkemesi'nde yıllarca hizmet etmiş bir emekli hakimimizin de ifade ettiği gibi Saadet Partisi, bazı illerde milletvekili çıkartacak kadar oy aldığı halde Türkiye barajını aşamadığı ve milletvekili çıkaramadığını belirtiyor. Milletvekili adaylarımız bu seçimde bireysel başvuru yaparak TBMM'ye girecekler."

Emine Erbaş Yıldırım ise Saadet Partisi'nin büyük heyecan içinde çalışmalarına devam ettiğini vurgulayarak,  "Biz bu seçimlerde Türkiye'ye örnek bir başarıya imza atacağız.  Bize inanan seçmenlerimizden alacağımız oyları boşa çıkarmayacak ve Ankara 'ya bir vekil göndereceğiz" dedi.