Karaosmanoğlu, Dilovası esnafını ziyareti

Karaosmanoğlu, Dilovası esnafını ziyareti
Karaosmanoğlu, Dilovası esnafını ziyareti
KOCAELİ (AA) - Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.İstiklal Caddesi'ndeki...

KOCAELİ (AA) - Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

İstiklal Caddesi'ndeki esnaflarla sohbet eden Karaosmanoğlu, burada yaptığı konuşmada, esnafın istek ve şikayetlerinin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Dilovası'da son 5 yıl içerisinde dev yatırımlar yapıldığını bildiren Karaosmanoğlu, "Kocaeli'nin her köşesinde olduğu gibi Dilovası'nda da hizmet etme çabasındayız. Dilovası'na yapılan yatırımlarda ilçe halkının emeği var" dedi.

Belediye Başkanı Ali Toltar da çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini vurgulayarak, "Dilovası halkının ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarını çözmek ve Dilovası'nı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ise 7 Aralık Pazar günü yapılacak olan kongreye, esnafı ve vatandaşları davet ederek, "Hükümetimiz ve Büyükşehir Belediyemizin destekleri ve projeleriyle ilçemiz son yıllarda hiç olmadığı kadar hizmet aldı ve gelişti. Hayal bile edemeyeceğimiz hizmetleri aldık" değerlendirmesinde bulundu.