Kent Konseyi Başkanı Sönmezyıldız'dan ziyaret

Kent Konseyi Başkanı Sönmezyıldız'dan ziyaret
Kent Konseyi Başkanı Sönmezyıldız'dan ziyaret
KOCAELİ (AA) - Kent Konseyi Başkanı Kaplan Sönmezyıldız, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman'ı ziyaret eti.Karaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile...

KOCAELİ (AA) - Kent Konseyi Başkanı Kaplan Sönmezyıldız, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman'ı ziyaret eti.

Karaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kent Konseyi'nin yapacağı her türlü etkinliğe destek vereceklerini belirtti.

Sönmezyıldız ise konseyin yürüttüğü çalışmaları anlattı.

Bundan sonra daha aktif çalışmalarda bulunacaklarını ifade eden Sönmezyıldız, kentin gelişimine katkı sunmak için her kesimden destek beklediklerini söyledi.

Sönmezyıldız ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ı ziyaret etti. 

Karabacak, ilçenin gelişimine katkı sunmak için çalıştıklarını belirterek, "Aynı amaç etrafında birleşmiş kurumlar olarak birbirimize her türlü katkı ve desteği sağlamak zorundayız. Önceki çalışmalarda olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarınızda da vereceğimiz katkı ve desteklerle, yanınızda olmaya devam edeceğiz. Görevlerinizde başarılar dilerim" ifadesini kullandı.

 Sönmezyıldız da salı günü " Meme Kanseri Tedavisinde Yeni Gelişmeler" konulu bir seminer düzenleyeceklerini vurguladı.

Darıca Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek seminerde, Prof. Dr. Serdar Turhal'ın önemli bilgiler paylaşacağını bildiren Sönmezyıldız, bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini kaydetti.


  ETİKETLER:

  Meme Kanseri

  ,

  Belediye

  ,

  kent

  ,

  yönetim