Kocaeli Valisi Güzeloğlu'ndan huzurevi ziyareti

Kocaeli Valisi Güzeloğlu'ndan huzurevi ziyareti
Kocaeli Valisi Güzeloğlu'ndan huzurevi ziyareti
KOCAELİ (AA) - Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu, Darıca'daki Gazeteciler Cemiyeti Hikmet Memduh Kızılağaç Huzurevi'ni...

KOCAELİ (AA) - Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu, Darıca'daki Gazeteciler Cemiyeti Hikmet Memduh Kızılağaç Huzurevi'ni ziyaret etti.

Huzurevini gezen Güzeloğlu, burada kalan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Güzeloğlu, yaptığı konuşmada, yaşlıların her zaman yanında olduklarını belirterek, insanların huzur içinde yaşamasını arzu ettiklerini kaydetti.

Bütün çalışmaların insan odaklı yapılması gerektiğini vurgulayan ifade eden Güzeloğlu, şunları söyledi:

"O anlayış insanı her türlü hizmetin merkezine alan, onun hayatını her geçen iyiye ve güzele taşıyan devletin bütün kurumları olarak her insanımıza ayrım gözetmeksizin eşit, herkesin beklentisini karşılamaya dönük herkesi birinci sınıf vatandaş olarak kabul eden ve hizmet sunan bir anlayış. Bizler kamu hizmeti verenler gerçekte ailelerinden uzakta çalıştıkları ailesi olan insanlarız. Hepimizin şüphesiz büyükleri var ama onları çok görme şansına sahip değiliz, o yüzden sizler bir anlamda bizim ailemizin de büyüklerisiniz. Bilin ki hepimizin tek amacı var, sizin arzularınızı karşılamak, sıkıntılarınızı aşmanızı sağlamak, daha iyisini size sunmak ve sizden duanızı almak."

Vali Güzeloğlu ve beraberindekiler, daha sonra yaşlılara çeşitli hediyeler verdi.


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Sohbet

  ,

  zaman

  ,

  hizmet