Kocaeli'de balık ikramı etkinliği

Kocaeli'de balık ikramı etkinliği
Kocaeli'de balık ikramı etkinliği
KOCAELİ (AA) - Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi tarafından balık ikramı etkinliği düzenlendi.Gölkay Park'taki etkinliğe, Bilim, Sanayi ve...

KOCAELİ (AA) -  Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi tarafından balık ikramı etkinliği düzenlendi.

Gölkay Park'taki etkinliğe, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, burada yaptığı konuşmada, "Şükürler olsun hızlı internet ve donanımlı imkanları muhtarlarımıza sunuyoruz. En kıymetli değerimiz, insana verilen değerdir. AK Parti iktidarında muhtarlarımıza verilmesi gereken değer verildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bütün şehirlerde muhtarlar daire başkanlığı kuruluyor" dedi. 

 Karaosmanoğlu ise köylerde çok önemli çalışmalar yapıldığını belirtti.

"Önümüzdeki aylarda yolu yapılmamış köyümüz kalmayacak" diyen Karaosmanoğlu, şunları söyledi:

"Vatandaşımızın ayağı çamura değmesin diye hizmet üretiyoruz, üreteceğiz. Çamur yolumuz ve plansız köyümüz kalmasın diye çalışıyoruz. Sloganımız önümüzde ki yıllarda Kocaeli'mizin Avrupa 'nın köylerinden daha güzel olmasıdır. Türkiye'de ki istikrarlı ve güzel gidiş hükümetimizle devam ettiği sürece bu hedefimize ulaşacağız. Sizlerden de hizmette yarışmanızı istiyorum. Muhtarlarımızın en güzel köy benim köyüm ve mahallem yarışına girsinler. Köylerimize ve mahallelerimize yaptığımız her hizmetimizin medeniyetimize yakışan halde olmasını istiyoruz ve buna ulaşmak için çalışmaya devam ediyoruz."

Konuşmaların ardından davetlilere balık ikram edildi.