Kocaeli'de Ford Trucks Servis Günleri

Kocaeli'de Ford Trucks Servis Günleri
Kocaeli'de Ford Trucks Servis Günleri
KOCAELİ (AA) - Ford Trucks Servis Günleri etkinliği, 18-19 Ağustos'ta Kocaeli'de yapılacak.Ford'dan yapılan yazılı açıklamada, Kartepe...

KOCAELİ (AA) - Ford Trucks Servis Günleri etkinliği, 18-19 Ağustos 'ta Kocaeli'de yapılacak.

Ford'dan yapılan yazılı açıklamada, Kartepe ilçesindeki FSM Demirbaş Ford Trucks bayisinde düzenlenecek etkinlikte katılımcıların ücretsiz aracını muayene ettirme avantajından yararlanacağı belirtildi.

Etkinlikte farklı aktivitelerin düzenleneceği, sürpriz hediyelerin de dağıtılacağı vurgulanan açıklamada şu bilgilere yer verildi: 

"Etkinlikte Show Radyo Nihat ile Sivrisinek programının ünlü sunucusu Nihat Sırdar da 18 Ağustos günü Demirbaş bayisinden canlı yayın yapacak. Katılımcılar ünlü sunucuyla vakit geçirip sohbet etme fırsatı da yakalayacaklar. Güvenli sürüş eğitimi, emniyet kemeri simülasyonu gibi eğitim aktivitelerine ek olarak ücretsiz araç muayene fırsatı da sunulacak. Araçlarına Ford Trucks servisinde check-up yaptıran katılımcılara ise bir sonraki servis girişlerinde kullanılmak üzere yüzde 20 indirim çeki armağan edilecek." 

Açıklamada, Demirbaş Ford Trucks bayisinde ücretsiz araç check-up ve yüzde 20 indirim çeki fırsatının 31 Ağustos'a kadar devam edeceği kaydedildi.