Kocaeli'de Sanayi Destek Merkezi kuruldu

Kocaeli'de Sanayi Destek Merkezi kuruldu
Kocaeli'de Sanayi Destek Merkezi kuruldu
KOCAELİ (AA) - Kocaeli Sanayi Odası (KSO) tarafından Sanayi Destek Merkezi (SADEM) kuruldu.KSO'dan yapılan açıklamada, küreselleşmenin her geçen gün...

KOCAELİ (AA) - Kocaeli Sanayi Odası (KSO) tarafından Sanayi Destek Merkezi (SADEM) kuruldu.

KSO'dan yapılan açıklamada, küreselleşmenin her geçen gün etkisini artırdığı ve sınırların kalktığı günümüzde, yeni rekabet koşullarıyla baş etmenin gittikçe zor bir hale geldiği belirtildi.

Rekabette başarının en önemli unsurlarından birinin, kaynakların etkin kullanımı olduğu vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Bu sebeple KSO, üyelerinin değişen piyasa koşullarından ve kanuni yükümlülüklerden doğan beklenti ve ihtiyaçlarına tek bir noktadan çözüm üretebilmek için SADEM'i kurmuştur.
SADEM, KSO üye işletmelerin beklenti ve ihtiyaçlarını yerinde dinleyerek, alternatif cevaplar sunacak hizmet sağlayıcıları ile birlikte katma değer yaratmayı hedeflemektedir. İhtiyaç ve sorunlarınıza, hızlı, kaliteli, alanında uzman ve deneyimli hizmet sağlayıcılarla sizler için görüşüp ortak satın alma yöntemiyle en uygun ve en avantajlı çözümleri üretmektedir. KSO olarak, sivil insiyatif oluşturarak sanayicinin sesi olmaya devam ediyoruz."


  ETİKETLER:

  Piyasa

  ,

  sanayi

  ,

  sivil

  ,

  hizmet