19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
KONYA (AA) - Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı İsmail Turan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı...

KONYA (AA) - Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı İsmail Turan, 19 Mayıs  Atatürk 'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Turan, en önemli görevlerinin, gençlere daha gelişmiş, yaşam seviyesinin en üst noktalara uzandığı bir ülke bırakmak olduğunu bildirdi.

Turan, mesajında şunları kaydetti:

"İstiklal mücadelemize iz bırakan bugünün istikbalimizin ve ülkemizin geleceği olan gençlerimize hediye edilmesi, gençlik ve spor bayramı olarak ilan edilmesinin anlamı büyüktür. Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin istikbali, istiklal şuuruyla yetişen gençlerimize emanettir. Dünyamız hızla değişir ve büyürken, gençlerimizi geleceğe çok daha iyi hazırlamak, onlara en iyi, en gelişmiş imkânları sunmak da ülkemizin en önemli görevleri arasındadır. İnanıyorum ki gençlerimiz, Türkiye'nin ulaştığı iyi noktayı çok daha üst seviyelere çıkaracaklardır. Bu bağlamda geleceğimiz olan gençlere inancımız tamdır."